Kdo jsme

Jsme rodina.
V roce 2018 jsme převzali rodinný penzion a od té doby se zde snažíme vytvořit místo, kde Vám bude jako u babičky na prázdninách, kde se budete cítit "jako doma" a kam se budete rádi vracet. Téměř všechen personál tvoří členové naší rodiny (pohybují se nás tu už čtyři generace).
Během léta se staráme o Vás a zbytek roku trávíme budováním a zútulňováním penzionu, péčí o farmu a okolí. V našem penzionu nalezla zázemí také komunitní škola Lesves, jejíž stopy zde během školního roku nemůžete minout a dávají společným prostorám kreativního "ducha", o prázdninách fungujeme pouze jako penzion.
Našim cílem je zajistit, aby Vám čas strávený u nás přinesl něco pozitivního do života, ať už je to poznávání a objevování přírody, nebo odpočinek a úleva od každodenního stresu. I proto nemáme na pokojích televize. Místo toho máme v přízemí malou knihovnu a společenské hry. Nečekejte u nás luxusní vybavení, penzion je vybaven jednoduše, čistě a venkovsky. Všechno si tu děláme sami.
Kromě provozování penzionu také vyrábíme domácí kozí sýr a domácí mýdla z rostlinných a éterických olejů. Obojí si můžete koupit buď na recepci penzionu, nebo v našem bezobalovém obchodě hned vedle. Mýdla si navíc můžete koupit i na našem
e-shopu.
Těšíme se na Vaši návštěvu.

Šárka a Jirka Bredlerovi a další generace Anička a Radek Houbovi + Oliver a Eduard, Matyáš, Jonáš, Eliáš a Marie Bredlerovi, Zdeňka, Pavel a Klárka Drobníkovi